kamamood.com sponsoriks Täiskuu võistlussarja 9.tenniseturniiril

KA:MA kaubamärgi mütsid SPORTY on nüüdsest peas ka tennisemängijatel. Olgu tegemist sportlase, kunstiinimese või ärihaiga, külma ilmaga tõmbavad kõik pähe mütsid. Meil on hea meel, et saime olla väikesponsoriks Täiskuu tenniseturniiril, mis toob kokku nii profilähedasi tenniseentusiaste, seltskonnamängu nautivaid treenereid kui algajamaid asjaaarmastajaid.

Reedel, 13.oktoobril leidis Tere tennisekeskuses jälle kord aset Täiskuu tenniseturniir, mis oli järjekorras üheksas. Kuigi võiks arvata, et paljudel on aukartus reede ja 13.kuupäeva ees, osales turniiril rekordarv mängijat – kokku 90 inimest 3 eri alagrupis. Meeleolu oli lõbus, õhus hõljus adrenaliini ning sportlikust entusiasmist kantud mängud tekitasid palju elevust. Kohal oli igas vanuses ja eri tasemega mängijaid – oli neid, kes  lapsepõlves tennist mänginud, oli noori treenereid, oli algajaid mängijaid ning neid, kes tennisemänguga alustanud küll täiskasvanuna, kuid kelle mängutaset võiks võrrelda proffidega.

Täiskuu tenniseturniiri etapid nimetatakse peasponsorite järgi. Seekordne turniir oli nimega Salon+ Täiskuu Tenniseturniir. Lisaks peasponsorile Salon+ pani teiste hulgas auhinna välja ka kamamood.com. Kaberneeme Marina kaubamärgi KA:MA mütsid loositi välja eriauhinnana kahele tublile osalejale.

KA:MA mütside lugu sai alguse eelmisel, 2017.aasta kevadel, kui pereliikmetele kootud mütse hakkasid tellima ka sõbrad ja tuttavad. Tänu sellele tekkis mõte luua oma kaubamärk, mille juured asuvad Kaberneemes ja sealses sadamas ehk Kaberneeme Marinas. Täiskuu tenniseturniiril välja loositud kollektsioon SPORTY mütsid on tehtud käsitööna nagu kõik teisedki KA:MA tooted. Need on paksust puuvillasest lõngast ning sobivad kandmiseks just praeguse jaheda sügisilmaga. Mütsid on masinpestavad ehk kergesti hooldatavad. SPORTY mütsid sobivad kandmiseks nii tänaval kui sportides, nii neile, kes armastavad hipsteri-stiili, kui neile, kes eelistavad elegantsemat tänavariietust.

Palju õnne Dima Polonskile ja Mikk Millerile ning loodame, et mütsid on leidnud kasutust.

Jaga: