Meie lugu

Mis on KA:MA?

Eestimaise käsitööbrändi KA:MA looja perekond Nurmetalo istub Kaberneeme sadamas kaatri pardal.

Kõik sai alguse mütsidest. Ja ilusast lõngast ja armastusest käsitöö vastu. Ja heast tundest, mis tekib käsitööd tehes, sest see on aeg iseendaga olemiseks. Alguses sai mütse tehtud rõõmuks oma perele ning kingituseks sõpradele ja sõprade sõpradele. Kuid järsku tekkis tunne, et käsitöö tegemisel tekkivaid häid emotsioone tahaks ka teistele jagada. Nii sai alguse käsitööbränd KA:MA.

Kaberneeme – meie suvekodu

KA:MA on tegelikult lühend nimest Kaberneeme Marina ehk Kaberneeme sadam. Selle sadamaga nagu ka Kaberneeme külaga on seotud suur ja tähtis osa meie pere elust. Siia pageme linnast igal esimesel võimalusel – metsa ja mere äärde. Siin on hea olla. Isegi tuulise ilmaga ja isegi mere ääres, sest pole halba ilma, vaid vale riietus. Ja meilt saad KA:MA mütsid.

Eestimaine käsitööbränd

Ostes KA:MA tooteid, toetad sa Eesti käsitööd ning seeläbi ka Kaberneeme küla. See on meile väga armas koht. Käsitööbränd KA:MA on 100% Kaberneeme kaubamärk. KA:MA kaubamärgi valmistooteid saab soetada Kaberneeme sadamakohvikustkuid endale meelepärase mütsi saad tellida meie veebipoest.

Ja nagu pooljuhuslikult on eesti rahvustoit ’kama’, mis teeb sellest kaubamärgist veelgi unikaalsema, kuid samas väga omase, eestimaise.

Loodame, et naudite meie KA:MA tooteid täpselt sama palju kui me ise või veelgi rohkem.

Täname kõiki sõpru ja sõprade sõpru, kes on oma fotosid meiega lahkesti jaganud ja seeläbi aidanud kaasa pildimaterjali tekkimisele.

Teie perekond Nurmetalo